___________________________

Yapı Kredi’den Düsük Faizli Mortgage


Mortgage

Hayalinizdeki konuta sahip olmak için yılların geçmesini beklemeyin! Yapı Kredi’den Konut Kredisi kullanarak hayalinizdeki konuta hemen kavuşun !

Ev Beraber Mortgage

Türkiye’de bir ilk: “Ev Beraber” Mortgage Yatırım amacıyla ev sahibi olmak isteyenler ya da tek başına ev alma imkanı olmayanlar için şimdi Ev Beraber Mortgage var. Dilediğiniz eve, dilediğiniz kişiyle beraber kolayca sahip olun!

Düşük Faizli Mortgage

İstediğiniz hizmet bedelini baştan ödeyerek, konut kredinizin faiz oranını indirebilir ve bu sayede aylık taksit ödemelerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Anahtar Teslim Mortgage

Konut kredisi alırken yapmanız gereken harcamaları (kredi açılış masrafları, DASK, Konut/Hayat sigortası primleri, ekspertiz ücreti, ipotek masrafı, emlakçı komisyonu vb.) peşin ödemek yerine, konut kredisi faiz oranlarıyla Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanarak taksitlendirebilirsiniz.

100% Mortgage

Mevcut evinizin teminatıyla yeni eviniz için gereken kredinin 100%’üne sahip olabiliyorsunuz.

Transfer Mortgage

Konut kredinizi daha önce yüksek faizle kullandıysanız, kredinizi güncel faiz oranı ve uzun vadelerle bankamıza transfer edebilir, böylece faiz oranınızı ve ödemelerinizi düşürebilirsiniz. Konut Geliştirme KredisiYapı Kredi Konut Geliştirme Kredisi ile gönlünüzce yenileyeceğiniz konutunuzda güle güle oturun !

Dövize Endeksli Mortgage

Kredi geri ödemenizi, dövize endeksli (USD/EUR/GBP/CHF) yapabilirsiniz. Dönemsel Ödemeli Mortgage Ödemelerinizi kendi belirlediğiniz dönemlerde yapabilirsiniz. İleride Ödemeli Mortgage Kredinizin geri ödemesine belli bir aydan sonra başlayabilirsiniz. Azalan Taksitli Mortgage Aylık geri ödemelerinize, bir süre eşit tutarda devam edip, belli bir aydan sonra ise bu tutarı azaltabilirsiniz.

Artan Taksitli Mortgage

Aylık geri ödemelerinize, bir süre eşit tutarda devam edip, belli bir aydan sonra ise bu tutarı arttırabilirsiniz.

Sabit Taksitli Mortgage

Aylık eşit taksitle, belirlenen ay sayısında geri ödeyebilir; ayrıca ara ödeme ve erken ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Değişken Faizli Mortgage

Kredi faiziniz tercih ettiğiniz zaman aralıklarıyla (ayda, üç ayda, altı ayda veya yılda bir) değişebiliyor. Güncelleme tarihinden iki ay önceki TÜFE oranı baz alınarak mortgage faiz oranı otomatik olarak yenileniyor.

Sabit ve Değişken Faizli Mortgage

Ödemelerinizi belirli bir süre sabit faiz oranıyla ödeyip, yine başlangıçta belirlenen bir ay/yıldan sonra değişken faiz oranına geçebilirsiniz.

Yapı Kredi’den Düsük Faizli Mortgage ile Benzer Yazılar:

Yapı Kredi’den Düsük Faizli Mortgage Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

banka Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar