___________________________

Yapı Kredi Bankası Maaş ve Kamu Çalışanlarına Özel Kredi


  • Anasayfa
  • Yapı Kredi Bankası Maaş ve Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Yapı Kredi Bankası banka kredileri konusunda maaş ve kamu çalışanlarına özel uygulamalar yapıyor. Bu sayede bütçesi belli olan kişiler için de uygun ödeme planları ile kredi fırsatları sunuluyor. Dilerseniz aydan aya yalnızca %1,16’dan başlayan faiz oranlarıyla, dilerseniz masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi alın, hem cebiniz hem yüzünüz gülsün.

Maaşlı müşterilerinin de ihtiyaçlarını ertelemesini istemeyen Yapı Kredi Bankası sayesinde istediğiniz ya da ihtiyacınız her ne ise rahatlıkla halledebileceksiniz. Başvuru için hemen Yapı Kredi Bankasının internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz daha detaylı bilgi almak için sizlere en yakın Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi Bankası sizleri dosya masrafları ile de yormuyor. Sizden yalnızca nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimlikleri rica ediyor. Emekli müşterilerden ise sadece nüfus cüzdanlarını istiyor. Hem dosya masrafsız hem uzun vadeli ödeme imkânlarıyla krediniz sizleri Yapı Kredi Bankası şubelerinde bekliyor.

Yapı Kredi Bankası Maaş ve Kamu Çalışanlarına Özel Kredi ile Benzer Yazılar:

22 Ağustos 2014 Saat : 10:04
  Genel

Yapı Kredi Bankası Maaş ve Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

banka Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar