___________________________

Vakifbank’tan Bayram Kredisi


Ramazan geldi ve artık geçiyor bile. Şimdide bayramı beklemeye başladık hep birlikte. Yaklaşan bayram ile, bankalarda bayram kampanyalarını hazırlamaya ve duyurmaya başladılar. İşte bu bankalardan bayram konusunda en hızlılarından olan Vakıfbank. Vakıfbank kampanyasını hazırlamış ve duyurdu. 0,89’dan başlayan faiz oranları ve kefilsiz 10 bin YTL’ye kadar kredi veriyor.

Vakıfbank, Bayram dolayısıyla, tüketicilere, yüzde 0.89’dan başlayan faiz oranları ve 12 aya varan vadelerle 10 bin YTL’ye kadar kefilsiz kredi kullandıracak.

Banka’dan yapılan açıklamaya göre 4 bin YTL’ye kadar kredi kullanacaklara 11 ay vadeye kadar yüzde 0.89; 4 bin-7 bin 500 YTL arasında kredi kullanacaklara 12 ay vadeye kadar yüzde 1.19 ve 7 bin 500-10 bin YTL arasındaki kredilere de yine 12 ay vadeye kadar yüzde 1.29 oranında faiz uygulanacak.

“Bayram Kredisi” kullanacaklara, kredi taksitlerini aylık eşit taksitli, 3 ayda bir ödemeli eşit taksitli, ilk 3 ayı ödemesiz dönemli eşit taksitli ve değişken taksit ödemeli olarak geri ödeme seçenekleri sunulacak. Kredi taleplerinde kefil ön koşulu aranmayacak. Hayat sigortası zorunluluğu da bayram jesti olarak kaldırılıyor.

VakıfBank’ın geleneksel Bayram Kredisi’nden kamu kesimi veya özel sektörde bir işverene bağlı çalışan ücretliler; Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur veya Özel Emekli Sandıkları’ndan aylık alan emekliler; rantiyeler ile belirli bir işverene bağlı olmaksızın kendi adlarına ticari faaliyette bulunan diplomalı serbest meslek sahipleri yararlanabilecek.

Vakifbank’tan Bayram Kredisi ile Benzer Yazılar:

19 Eylül 2008 Saat : 7:12

Vakifbank’tan Bayram Kredisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

banka Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar