___________________________

TEB Bankası Taşıt Kredi


Banka kredileri en çok araba satın almak için çekiliyor. Bankadan alınan kredi yavaş yavaş ödenerek arabanın parası yerine koyulabiliyor. Böyle bir fırsat oldu mu insanlar daha fazla araba konforundan geri kalmak istemiyor ve bankaların kendilerini sağladığı kredi olanakları ile ayaklar yerden kesiliyor.

Hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmak için daha fazla beklemenize ve gün saymanıza hiç mi hiç gerek yok. Yapmanız gereken tek şey en yakın TEB Bankası şubesine uğramak ve taşıt kredisi için başvuruda bulunmak. Bundan sonrası iplik söküğü gibi gelecektir. Yeni arabanızda ailenizle birlikte güzel anılar biriktirirken, ufak bütçeli taksit ödemelerinizi de bir yandan cebinizi zorlamadan halledebileceksiniz.

TEB Bankası 48 aya kadar varan taksitlendirme seçenekleri ile herkesin araba sahibi olmasına imkân veriyor. Aynı zamanda kredinizde uygulanan faiz oranları zamanla değişse bile bu kredinize yansımıyor. Siz de arabalılar kervanına katılmak istiyorsanız hemen TEB Bankasına uğrayın, arabasız kalmayın.

TEB Bankası Taşıt Kredi ile Benzer Yazılar:

13 Ağustos 2014 Saat : 2:13
  Genel

TEB Bankası Taşıt Kredi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

banka Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar