___________________________

TEB Bankası Biriktiren Kredi


Banka kredileri insanların gözünü biraz korkutabilir. Parayı almak ve harcamak her ne kadar güzel olsa da geri ödemek bir hayli insanı zorlar. İşte bu durumda gözünüzü korkutmayacak ve size krediyi sevdirecek bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz: TEB Bankası Biriktiren Kredi.

Biriktiren kredi nedir ne değildir bundan bahsedelim. Eminiz ki daha çok kazandıran kredi duymadınız. Kredi deyince insanın aklına kazandırmaktan çok kaybetmek geliyor muhakkak. Ancak TEB Bankası kafanızdaki tüm bu önyargıları yıkıyor. Kredi ödemeleriniz devam ederken, sizler de her taksitli ödemenizde para kazanıyorsunuz. Kredi ödemelerinde kullandığınız doya ücretini de geri alıyorsunuz.

Sadece kredinizi öderken değil, aynı zamanda diğer tüm bankacılık uygulamalarında da para kazanıyorsunuz. EFT, taksitli ödeme, havale, otomatik ödeme talimatı, kredi kartı başvurusu… Hiç fark etmez. TEB Bankası sizi düşünür ve sizin adınıza bir vadeli hesap açarak kazancınızı orada biriktirmeye başlar. Kredi borcunuz bittiğinde paranıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TEB Bankası Biriktiren Kredi ile Benzer Yazılar:

29 Ağustos 2014 Saat : 5:59
  Genel

TEB Bankası Biriktiren Kredi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

banka Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar